FIND EN NOVAGRAF'ER

Anita Larsen

Projektleder / salg

Tlf. 9635 7775

Mob. 2073 2199

anita@novagraf.dk

Anna Overgaard

Projektleder / salg

Tlf. 96357782

anna@novagraf.dk

Bente Andreasen

Projektleder / salg

Tlf. 96357772

Mob. 61163640

bente@novagraf.dk

Charlotte Mølholt Jensen

E-koncept udvikler

Tlf. 96357771

charlotte@novagraf.dk

Dan Dencker Frederiksen

Marketingchef

Tlf. 96356791

dan@novagraf.dk

Gitte Hjørringgaard

Grafiker

Tlf. 96357783

gitte@novagraf.dk

Johnny Pedersen

AD'er

Tlf. 96357773

johnny@novagraf.dk

Karina Johansen

Grafiker

Tlf. 96357786

Mob. 25145918

karina@novagraf.dk

Kim B. Christoffersen

Grafiker / systemansvarlig

Tlf. 96357784

kim@novagraf.dk

Lasse Jørgensen

Adm. direktør

Tlf. 96357770

Mob. 21467020

lasse@novagraf.dk

Leif Pedersen

Grafiker

Tlf. 96357789

leif@novagraf.dk

Lena Hørdum

Grafiker

Tlf. 96357788

lena@novagraf.dk

Martin Majland Jensen

Regnskabschef

Tlf. 96357776

martin@novagraf.dk

Mia Foldager

Digital projektleder

Tlf. 96356798

mia@novagraf.dk

Michael Heldt Sigfredsen

AD'er

Tlf. 96357781

michael@novagraf.dk

Mogens Kristoffersen

AD'er

Tlf. 96357774

mogens@novagraf.dk

Palle Pedersen

Produktionschef

Tlf. 96357779

Mob. 24833833

palle@novagraf.dk

Rikke Præsius

Grafiker (barsel)

Tlf. 96357780

rikkep@novagraf.dk

Svend Johansen

Seniorkonsulent / bogtrykker

Tlf. 96357785

Mob. 40509899

svend@novagraf.dk

JA TAK, RING MIG OP

 

KONTAKT NOVAGRAF

NOVAGRAF A/S
Lyngvej 3
9000 Aalborg

Kørselsvejledning

Telefon: 96 35 77 77
Kontakt: kontakt@novagraf.dk
Faktura: faktura@novagraf.dk

The Business Movers

Dvs. Novagrafs medarbejdere

Administration

lasse-400x300px-01
Lasse Jørgensen

Adm. direktør
Direkte: 9635 7770
Mobil: 2146 7020
  lasse@novagraf.dk

martin-400x300px-1
Martin Majland Jensen

Regnskabschef
Direkte: 9635 7776
  martin@novagraf.dk



Salg og rådgivning

anita-400x300px-01
Anita Larsen

Projektleder / salg
Direkte: 9635 7775
Mobil: 2073 2199
  anita@novagraf.dk

anna-400x300px-01
Anna Overgaard

Projektleder / salg
Direkte: 9635 7782
  anna@novagraf.dk

bente-400x300px-01
Bente Andreasen

Projektleder / salg
Direkte: 9635 7772
Mobil: 6116 3640
  bente@novagraf.dk

svend-400x300px-01
Svend Johansen

Seniorkonsulent / bogtrykker
Direkte: 9635 7785
Mobil: 4050 9899
  svend@novagraf.dk

Reklamebureau

dan-400x300px-01
Dan Dencker Frederiksen

Marketingchef
Direkte: 9635 6791
Mobil: 4050 8448
  dan@novagraf.dk

johnny-400x300px-1
Johnny Østergaard Pedersen

AD’er
Direkte: 9635 7773
  johnny@novagraf.dk

mogens-400x300px-01
Mogens Kristoffersen

AD’er
Direkte: 9635 7774
  mogens@novagraf.dk

michael-400x300px-01
Michael Heldt Sigfredsen

AD’er
Direkte: 9635 7781
  michael@novagraf.dk

charlotte-400x300px-1
Charlotte Mølholt Jensen

E-koncept udvikler
Direkte: 96 35 77 71
  charlotte@novagraf.dk

mia_400x300px
Mia Foldager

Digital projektleder
Direkte: 96 35 67 98
  mia@novagraf.dk

Business Partners

foto-er-paa-vej-105px-01
Jan Olesen

Tekstforfatter
Mobil: 2323 4078
  jan@olesenideogtxt.dk

kristin-400x300px
Kristin Dahlström

AD’er
Direkte: 2625 5731
  kristin@unikness.dk

bjoern-400x300px
Bjørn Stoklund

AdWords ekspert
Mobil: 2227 1797
  bjorn@fremgang.nu

michaelm-400x300px
Michael Madsen

Programmør
Direkte: 2331 0088
  michael@lidtlakrids.dk

rene-400x300px
René Pedersen

Programmør
Direkte: 2331 0088
  rene@lidtlakrids.dk

anderss-400x300px
Anders Sommersang

SEO ekspert
Direkte: 3196 8000
  info@lokalmarkedsforing.dk

mick-400x300px
Mick Anderson

Fotojournalist & VJ
Direkte: 2711 4450
  mick@mickanderson.dk

morten-400x300px
Morten Johannesen

Social Medie ekspert
Direkte: xxxx xxxx
  morten@goodmojo.dk

Dtp

gitte-400x300px-01
Gitte Hjørringgaard

Grafiker
Direkte: 9635 7783
  gitte@novagraf.dk

leif-400x300px-01
Leif Pedersen

Grafiker
Direkte: 9635 7789
  leif@novagraf.dk

lena-400x300px-01
Lena Hørdum

Grafiker
Direkte: 9635 7788
  lena@novagraf.dk

rikkep-400x300px-01
Rikke Præsius

Grafiker
Direkte: 9635 7780
  rikkep@novagraf.dk

kim-400x300px-01
Kim B. Christoffersen

Grafiker / systemansvarlig
Direkte: 9635 7784
  kim@novagraf.dk

karina-400x300px-01
Karina Johansen

Grafiker
Direkte: 9635 7786
Mobil: 2514 5918
  karina@novagraf.dk

Produktion

palle-400x300px-02
Palle Pedersen

Produktionschef
Direkte: 9635 7779
Mobil: 2483 3833
  palle@novagraf.dk

erik-400x300px-01
Erik Torp

Trykkeri / bogbinder

soeren-400x300px-01
Søren Aasholm

Trykkeri / trykker

frederik_400x300px
Frederik Rosengreen
Grafisk tekniker elev
jimmi-400x300px-01
Jimmi Nielsen

Trykkeri / trykker

anders-400x300px-5
Anders Andersen

Trykkeri / bogbinder

dennis-400x300px-01
Dennis Rygaard Christiansen

Trykkeri / trykker

chrstian-400x300px-01
Christian Christensen

Chauffør

Freelancere

michael-jensen-400x300px-01
Michael Jensen

Tekstforfatter

peter-halskov-400x300px-01
Peter Halskov

Fotograf



Novagraf - reklamebureau og trykkeri i Aalborg

NOVAGRAF A/S
Lyngvej 3
DK – 9000 Aalborg
Tlf. +45 96 35 77 77
kontakt@novagraf.dk

MENU
    KUNDER
    DET KAN VI
    BAG FACADEN
    KONTAKT
    FIND MEDARBEJDER

MEDLEM AF PRINFO
Novagraf A/S er medlem af det frivillige grafiske kædesamarbejde, PRinfoDenmark. Læs mere

© 2016 Novagraf A/S